1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Hegesztők kézikönyve. Összállították: Kurovszky István, Csurgay Árpád. Bp., 1937, Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.