Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás 1-3. 1. köt. (Bupest., 1959, Medicina, hatodik, teljesen átdolg. kiadás); 2. köt. (Budapest, 1959, Medicina Könyvkiadó, második, átdolgozott kiadás); 3. köt. (Budapest., 1960, Medicina, második, bővített átdolgozott kiadás). Kissé kopott vászonkötésben, 904+872+928 p.
Vegyes könyvtétel, természetvédelem témában, 2 db: Dr. Pájer József: Természetvédelem az ezredfordulón. Mezőgazdaság a természetvédelem szolgálatában. Szerk.: Hartman Mátyás. Bp., 2002, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Gombocz Endre: Rendszeres növénytan II. rész: Gombák, zuzmók, mohok. Tudományos gyűjtemény 25. Pécs, 1927, Danubia. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.