Boldizsár Iván: A másik Magyarország. A Magyar Ellenállási Mozgalom története. Uj Magyarorszá Röpiratai. Bp., 1946, Uj Magyarország. Kiadói fűzött papírkötés, hiányzó elülső borítóval, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.
Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Az eredeti 50 képből csak 26 található benne. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
A hírszerzés és kémkedés története III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936] , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón, de alapvetően jó állapotban.
Magyar történelmi olvasókönyv. II. rész. Magyarország történelme a Mohácsi vésztől a tizennyolcadik század végig. Szerk.: Mika Sándor. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Korabeli átkötött félbőr-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapokkal.
Kubinszky Mihály, Gombár György: Bahnhöfe in Ungarn. Ihre Architektur und Geschichte 1846-1988. (Vasútállomások Magyarországon. Épületek1846-1988.) Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.