Kristó Gyula: Megjegyzések az ún. "pogánylázadások" kora történetéhez. Szeged, 1965, József Attila Tudományegyetem. Acta Historica XVIII. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel. Kristó Gyula dedikációjával Dr. Horváth Jánosnak.
Dr. Schmidt Tibolt: Az erdélyi oláh kérdés és Nagy-Románia. Erdélyi Magyar-Székely Szövetség Könyvtára 11. Budapest, 1920, Erdélyi Magyar-Székely Szövetség. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos lapokkal, és borítóval.
Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár festett kéziratainak egy csoportja. Bp., 1932, Stephaneum Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, a felső sarka sérült, hiányos.