Könyvek: Történelem Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1601428
15313
303
Books: History
A Magyar Elektrotechnikai Egyesület története. Szerk.: Barki Kálmán. Bp.,1999, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés. 1537369
15314
303
Books: History
Kápolnai Iván: A gránit gyár 50 éve. Bp., 1972, Finomkerámiaipari Művek. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés. 1294309
15315
303
Books: History
II. Rákóczi Ferenc emlékiratai. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Vas István. (Saint-Simon emlékirat-részleteivel, Thaly Kálmán jegyzeteivel.) Bp., 1948, Révai. 237 p. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel. 1563342
15316
303
Books: History
Hegedüs Loránt: Kossuth. Bp.,1928, Magyar Cobden Szövetség, 21 p. Cobden könyvtár 28. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) hugának Hegedűs Rózsának példánya volt. 1566621
15317
303
Books: History
Kovács Dénes: Kossuth Lajos halála és temetése. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Későbbi papírkötésben, jó állapotban. 1566953
15318
303
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1538442
15319
303
Books: History
1956 Sajtója. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1615775
15320
303
Books: History
Bíró András: Keresztek kardok, koronák. Egy lófőszékely család története az Árpádok korában. Bp., 1996, Ferenczy. A szerző által Kaposi Kis István (1927- ) író, újságíró részére dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban. 1615001
15321
303
Books: History
Bodor Ferenc: Páncélos lovagok. Somogyi Győző rajzaival. Bp.,1983,Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1539261
15322
303
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1963, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1461090
15323
303
Books: History
Szécsi Ferenc: Ami a történelemből kimaradt. Bp., é.n, "Élet" Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötésben. 1614355
15324
303
Books: History
Kincs Katalin Mária: Kultusz és hagyomány. Tanulmányok a Rákóczi-szabadságharc 300. évfordulóján. Bp., 2003, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft