15014.
303. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképpel illusztrált, litho védőlappal, gerincnél sérült, kopottas állapotban.