15029.
303. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Verlag von Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a gerince kissé sérült, egy kihajtható illusztráció szakadt, néhány kihajtható lap széle gyűrött. / Cloth binding, in german language. The spine little bit damaged, one illustation damaged.