Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1985, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
David Grove: Magyarország páratlan természeti kincse. Bp., 1977, Regionális Fejlesztési Tervezési Project Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Kiss László, Kiszely Gyula, Vajda Pál: Magyarország ipari műemlékei. Industrial Monuments in Hungary. Bp., 1981, Országos Műszaki Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Ezerszínű Magyarország. Az illusztrációkat Muray Róbert, a fejléceket Gudics József, a fedőlapot Cselényi József rajzolta. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 429 p.+XXXII t. Az utazás az új Magyarországon második, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.