Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 150

15132.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Gerő Győző: A Jakováli Haszán Pasa Dzsámi és Múzeum kiállítási vezetője. Janus Pannonius Múzeum Füzetei 16. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadó papírkötés.
15133.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Garrett Nagle, Kris Spencer: Az Európai Unió földrajza regionális és gazdasági megközelítésben. Bp., 1999, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15134.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15135.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15136.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15137.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15139.

Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartleben's Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Nint...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la  plus proche station du Métro. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French language.
15140.

Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French ...

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Italien: Lombardei und Piemont. München, 1958, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 15.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15142.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

15143.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft