Szatmári Gizella: Signs of Remembrance. (Emlékjelek.) Our Budapest. Fordította Farkas Ákos. Bp., 2005, Városháza. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbinding, in English language.
Gerő Győző: A Jakováli Haszán Pasa Dzsámi és Múzeum kiállítási vezetője. Janus Pannonius Múzeum Füzetei 16. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadó papírkötés.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 5.: Salzkammergut, Dachsteingebirge, westliche Totengebirge. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 4.: Gesäuse und Erzberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Banse, Ewald: Der arische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 279.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Brandenstein, Wilhelm: Führer durch die Granatspitzgruppe. Wien, 1926, Artaria. Átnézeti képpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászonkötésben, jó állapotban.
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartleben's Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Nint...
Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French ...
Banse, Ewald: Der arabische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 278.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Fremdenführer von Florenz und seiner Umgebung. Florenz, 1914, Francesco Pineider. 50. kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a fűzés erőssen meglazult, és a könyvtest elvált a borítótól, térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in German language, in poor condition.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.