4 db könyv-Estrid Ott: Három leány egy autóban. Bp., Új Idők; Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp., 1943, Rozsnyai Károly; B.Czeke Vilma: A megváltó csillaga. Bp., Palladis. Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Bp., 1942, Dante. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Deutschland Wien. Bécs, 1938, Landesfremdenverkehrsverband, 31 p. (szöveg)+22 l.(képek.) Első kiadás. Papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, 31 p. (text)+22 l. (photos), in German language. First edition.
Vitéz Feketekúty Bély Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Kék könyvek 7. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, a gerince némileg sérült.
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
Erődi Béla: A szentföldön. Budapest, 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Második kiadás, 264 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. A borítója maszatos. A kötése laza. A térkép hiányzik.