Széchenyi Zsigmond könyvei, 2 db:
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Der Schiess-sport und seine Regeln. Shul, é.n., Waffenfabriken Simson & Co. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotóval,és illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy helyen ceruzás firkával, német nyelven. Jó állapotban./
Linenbinding, in German language.