6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Der Schiess-sport und seine Regeln. Shul, é.n., Waffenfabriken Simson & Co. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotóval,és illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy helyen ceruzás firkával, német nyelven. Jó állapotban./ Linenbinding, in German language.