4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.