1 000 Ft
Újszövetségi szentírás. A vulgata szerint. Fordította: Káldi György. Bp., 1950, Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, fém rátéttel, szövegközti és lapszéli illusztrációkkal, és széljegyzetekkel, festett lapélekkel.