Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, feste...
Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.