XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, a kötése sérült, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Szabó Imre: Nyitott ajtó. Előadások, prédikációk, szentírásmagyarázatok 1929-1937. Bp., 1937, Sylvester Nyomdai Intézet Rt. Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
Újszövetségi szentírás. A vulgata szerint. Fordította: Káldi György. Bp., 1950, Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, fém rátéttel, szövegközti és lapszéli illusztrációkkal, és széljegyzetekkel, festett lapélekkel.
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, de belül jó állapotban.