P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső és hátsó szennylapon és elülső előzéklapon tollas, ceruzás bejegyzésekkel, a 225-240. oldalak fűzése laza, német nyelven. /Half-leather-binding, wi...
(Jen Johannes) Jörgensen, Dr. Köpf Károly: Zarándokút Szent Ferenc Itáliájában. Cluj-Kolozsvár, 1939, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Martinovich Sándor: Kereszténység és Feminizmus. Pécs, 1918, Dunántúl (Wessely és Horváth) Rt., 39 p. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borító részben elvált a kötéstől.
Slachta Margit: A puszták rejtekéből az élet centrumába. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Bp.,1928, Testvérszövetség, Apostol Nyomda. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Istennek nagyságos dolgai. Prédikációk a kolozsvári református theologiai fakultás 1929/30. tanévi akadémiai istentiszteleteiről. Kolozsvár, 1930, Minerva. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.