Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 13

Josef Glaser, Heinz Glaser: Führer duch Schönbrunn. Wien, 1952, Paul Kaltschmid. Második kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
16288.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., LIndispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.
16289.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16290.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Marx Károly: Bérmunka és tőke. Marxizmus-Leninizmus Kis Könyvtára 4. szám. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
16291.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
H. Courths Mahler: Sulyos feltétel I. Fordította Wiesner Juliska. Színes regénytár. Bp.-Ujpest, é.n.,Színes Regénytár. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, kopottas borítóval, firkált címlappal.
16292.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel.
16293.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió 85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
16294.

Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió '85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16295.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16296.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16297.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Oeuvres de Jean Racine. Précédées dune notice sur sa vie et sas oeuvrages par L. S. Auger. Paris, 1853, Furne et Ce. Modern félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
16298.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16299.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft