1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag és fül nélkül, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3 ph.
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon + 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration without ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF,F edge error
NMK 250; 436.
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- ü.
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF ding
NMK 269.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ph. szalag sérült, patina
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, damaged ribbon,patina
NMK: 133.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:X
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF
1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
Német Birodalom 1897. "I. Vilmos születésének 100. évfordulójára kiadott emlékérem" adományozói okirata kitöltve T:III,III- hátoldalán ragasztásnyomok, ragasztott sarok
German Empire 1897. "Kaiser Wilhelm Memorial Medal" awarding document C:F,VG glue marks on back, glued corner