Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1590950
30640
303
65000
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
2010. "Magyarország Keresztény Királyai 1000-1918" sorozat teljes gyűjteménye(!), (54xklf), kicsit sérült tájékoztató könyvecskével, luxus 3 tálcás Leuchtturm éremtaró kazettában T:PP 1629677
30641
303
Numizmatika
DN "Királyi párok" sorozat: "Szent István és Gizella 995", "Mátyás és Beatrix 1476" és "Ferenc József és Erzsébet 1854" ezüstözött Cu-Ni emlékérmek eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP 1629703
30642
303
Numizmatika
Kína 1991-1999. 1Y Ni-acél (10xklf) "Kínai Birodalom" sorozat darabjai dísztokban: "Kínai Nagy Fal", "Óriás Buddha", "Az Ég Temploma", "Lijiangi óváros", "Huang Shan-i karszt", "Mogao barlangok", "Shaolin kolostor", "Tiltott város", "Dazu-i sziklarajzok", "Agyaghadsereg" T:BU China 1991-1999. 1 Yüan Ni-steel (10xdiff) "Empire of China" series in case: "Great Wall", "Leshant Giant Buddha", "Temple ... 1609565
30643
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások" aranyozott Cu utánveret sorozat 10db érme tanúsítvánnyal, benne "II. Ulászló arany veretű guldiner 1506", "II. Mátyás 6 aranydukát, koronázási érem 1608", "III. Károly arany Szent György érme 1738", "Aranyérem Eszterházy Imre pappá szentelésének emlékére, 1738", "II. Lipót 15 dukát, Erdély hűségesküje 1790", "V. Ferdinánd koronázási érem, 15 aranydukát 1830", "Ferenc Józse... 1598944
30644
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - I. Ferdinánd 15 aranygulden uralkodásának 10. évfordulója 1537" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598711
30645
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - II. Mátyás 6 Dukát, koronázási érem 1608" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598876
30646
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - 6 Dukát Szent Erzsébet emlékérem 1619 körül" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598882
30647
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - Bethlen Gábor 10 Dukát keresztelőérem 1626" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598658
30648
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia 10 Dukát, Szent István-rend alapítása 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598648
30649
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - II. József, bányalátogatói érem, 5 Dukát 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598974
30650
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1599010
30651
303
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - II. Lipót koronázási érem 1790" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft