https://darabanth.com/

Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 103

Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10500.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10501.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Bajor Ágost (1892-1958): Szent Ferenc, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×9,5 cm
10502.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
10503.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Franz von Bayros (1866-1924): Hárfa, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 10×8,5 cm
10504.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
10505.

Megvehető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
203.390
240.000
0.200
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy