5 db ex libris, fametszet, klisék, rézkarc, jelzett és jelzés nélkül https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/304/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~2/5-db-ex-libris-fametszet-klisek-rezkarc-jelzett-es-jelzes-nelkul~II1625080
1625080
10601
304
2200
Ex libris - small-graphics
Leírás: 5 db ex libris, fametszet, klisék, rézkarc, jelzett és jelzés nélkül
: ra