Nyomtatványok

Tételek száma: 230

12442.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1897 Az Új idők c. folyóirat második fél évfolyama. (28-53. sz.) Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kiadói viseltes vászonkötésben, a kötés laza, több lap kijár.
12443.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12444.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12445.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1898 Moderne Neubauten. Fortlaufend Erscheinende Illustrierte Blätter für Architektur. Szerk.: Wilhelm Kick. Wien, Friedr. Wolfrum&Cie. Harmadik évfolyam 15 táblája (61,62,65,66,67,75,76,77,78,80,88,91,92,94,95 t.) Német nyelvű építészeti kiadvány különféle városok épületeiről (Prága, Zürich, Stuttgart, Nürnberg, Berlin, Düsseldorf..stb.)/ 1898 15 tables from the third year of the Moderne Neubauten (61,62,65,66,67,75,76,77,78,80,88,91,92,94,95 t.), in German language.
12446.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
12447.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
12448.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1899 A pápai Petőfi és Jókai szoborra gyűjtő bizottság bemutatója és gyűjtőve. Postázva.
12449.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Vasúti kabinban, papír, offset, a sarknál kis sérüléssel, némileg foltos, 20x16 cm.
12450.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 Rendelőlap a Könyves Kálmán Irodalmi Intézet kiadványaihoz, pl az előlapon található Rákóczi képhez. Képeslap méretben
12451.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 (elektr. motor- és dinamó-) Szénkefe-gyár litho reklámkártyája / Sächsische Dynamobürsten-Fabrik Sauerbrey-Kostorz Dresden, litho advertising 15x10 cm
12452.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft