Porcelán Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1538064
11112
304
Schaubach Kunst zenélő puttó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm/ Schaubach Kunst putto figure, signed, perfect condition 1624703
11113
304
Eschenbach Bavaria kézzel festett porcelán vázácska, eredeti dobozában / Chinaware in original box 10 cm 1635911
11114
304
Schlaggenwald címeres tálak ( 2db), kopott, jelzett, kézzel festett, 22×22 cm, d:31 cm 1636984
11115
304
Wallendorf ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan (piszkos), m:18 cm / Wallendorf girl, perfect condition 1636970
11116
304
Eichwald szecessziós vázapár, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kis kopásokkal, m: 25 cm 1636974
11117
304
Eichwald szecessziós díszkosár, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopásokkal, m: 23 cm 1637027
11118
304
Porcelán kávéskészlet, kézzel festett, jelzett, kopásokkal: 6 db csésze + alj, d: 6,5 ill. 11,5 cm 1637960
11119
304
Jelzett távol keleti kis kiöntő, kézzel festett, kopott, 10×12 cm 1637919
11120
304
Agár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm 1637994
11121
304
Jelzett szovjet fekvő őzike, kézzel festett, hibátlan, 13×8 cm 1607381
11122
304
Vegyes porcelán tétel, összesen 7 db, tároló edény, gyógyszeres tégelyek, m: 3,5 és 22 cm között 1566068
11123
304
Japán kiöntő + 4 db pohárka, kézzel festett, matricával jelzett, m: 15 cm, 3 cm, d: 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft