Katonai Tételek száma: 180
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1636588
22550
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T2
26. számú csataképes kártya. Osztrák-magyar 30 és feles mozsár tüzelés előtt A Hadsegélyező Hivatal kiadása / WWI K.u.K. military, cannon 1636711
22551
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T2
3. számú csataképes kártya; Honvéd huszárok a második lembergi csata után a nagy grodeki tó menti orosz állásokkal. Hadsegélyező Hivatal kiadása / WWI K.u.K. military, cannon, artist signed 1636433
22552
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T3/4
Magyar szabadságharc, Vízaknai csata- Divald Károly 73. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners) 1636441
22553
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
Magyar szabadságharc, Nagyszeben bevétele, Divald Károly 68. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners) 1636444
22554
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
Magyar szabadságharc, Csata a piski hídnál 1849, 14. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners) 1636453
22555
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
Magyar szabadságharc, Hentzit meglövik és elfogják, Divald Károly 66. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners) 1636456
22556
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T4
Magyar szabadságharc, Kossuthnak a 200 ezer honvédet megszavazza a Ház, 105. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (r) 1636459
22557
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T2
Magyar szabadságharc, Honvédtábor 1848-49, 2. sz. / Hungarian Revolution of 1848 1636461
22558
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
Magyar szabadságharc, Kossuth Lajos azt üzente, Divald Károly 64. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kis szakadások / small tears) 1636757
22559
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
1916 Emlékül az olasz frontról. Első világháborús tábori posta képeslap beragasztott fotóval és élővirággal / WWI K.u.K. soldiers at the Italian front, military field post with glued photo and dried real flowers (fa) 1639296
22560
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
Artillerie-Uebungsplatz. Nr. 53. Verlag von Alex J. Klein / K.u.K. artillery training field (EK) 1168395
22561
304
Militaria
KĂŠpeslapok
T2
Deutsche Brückenbau Pioniere / WWII German military bridge construction Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft