https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15645.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály rézfénynyomatú képével. Bp.,1904, Athenaeum, 1 t.+229 p.+5 t. Tizenhatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a felső lapélek aranyozottak. kissé kopottas borítóval, a címkép lapja szakadt, ajándékozási címkével.
15646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
30
Eladási ár:
8 500 Ft
15647.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.678
48.000
0.040
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15648.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15649.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15650.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy