Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15645.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály rézfénynyomatú képével. Bp.,1904, Athenaeum, 1 t.+229 p.+5 t. Tizenhatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a felső lapélek aranyozottak. kissé kopottas borítóval, a címkép lapja szakadt, ajándékozási címkével.
15646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30
15647.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15648.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15649.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15650.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fazekas Béla - Kovács Endre - Szigetvári Zoltán: Tarokkakadémia. A négyes- és az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. (Bp. 1948.) Szikra Rt. 268 l. + 2 mell. (hibajegyzékek). Papírkötésben, kissé piszkos borítóval, egészvászon védőkötésben, melyre egy tarokk lapot ragasztottak
15651.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, ajándékozási címkével, a gerincen kis sérüléssel, a borító sarkai kissé kopottak.
15652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15653.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15654.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15655.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15656.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft