Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,[1936], Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15669.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15670.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15671.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15672.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Éhe a szónak / Hunger for the Word. Olvasó budapestiek / Reading in Budapest 1945-1990. Vál.: Gera Mihály. Bp., 2004, Városháza. Papírkötésben, jó állapotban.
15673.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szerb Antal: A világirodalom története. 1-3. köt. Bp., 1943, Révai. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15674.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mesék, történetek. Negyvenöt magyar író a gyermekeknek. Színes melléklettel. Szerk.: Hárs László, Kolozsvári Grandpierre Emil. F. Győrffy Anna, Szecskó Tamás rajzaival. A borítót Szecskó Tamás rajzolta. Bp.,é.n., Ifjúsági Könyvkiadó.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a címoldallal és egy illusztráció hiányzik, egy illusztráció kijár.
15675.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Későbbi félvászon kötésben, néhány lap elválik.
15676.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Lampérth Géza: Három pápai diák kalandozásai. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
15677.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15678.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Rákosi Viktor: Palozsnaky Tamás a nagyerejű kántor és egyéb elbeszélések. Bp., 1918, Athenaeum. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti illusztrált elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták. A borító Divéky József (1887-1951) munkája, körbevágott.
15679.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sőtér István: Játék és valóság. Tanulmányok. Bp., 1946, Hungária. Kiadói papírkötés. A szerző, Sőtér István (1913-1988) által dedikálva Kosáry Domokos (1913-2007) történésznek.
15680.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft