Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15741.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tandori Dezső: Raszternyak. Egy másik párizsi regény. A szerző illusztrációival. Bp., 2000, AB OVO. Kiadói kartonált papírkötés.
15742.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15743.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mohás Lívia két könyve, 2 db:  Álomkönyv.  Jessze fája.  Bp.,2003-2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
15744.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15745.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Képes rock enciklopédia A-tól Z-ig. Bp., 1987, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel.
15746.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Jókai Mór: Az új földesúr. Válogatott részek. Magyar Könyvtár 260-262. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 156 p. Kiadói félvászonkötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15747.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15748.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vándor Iván: A költő. Százszorszép Könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerince hiányos, kopottas állapotban.
15749.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15750.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tutsek Anna: Cilike menyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, megviselt állapotban.
15751.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15752.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft