https://darabanth.com/

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 96

Etienne Fernon: Miniaturen. Meisterwerke der erotischen kunst Frankreichs. Zweites Stück. Leipzig, 1910, Privatdruck des Verlegers, 21 p.+40 t. Erotikus művészeti alkotásokat tartalmazó díszes album. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, kissé kopottas félpergamen kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Megjelent 400 számozott példányban csak előfizetők számára, melyből ez a 180. kézzel számozott példány. Ritka! Jó állapotban. / Album of erotic miniatures. Numbered. Only 400 copies.
15351.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
169.492
200.000
0.167
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15352.

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15353.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.339
24.000
0.020
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, jó állapotban.
15354.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Pritz István: Magyar órák. Művészettörténeti tanulmány. A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai 80. Bp., 1943, Grega Nándor-ny., 62 p.+XII t. Javított gerincű papírkötés.
15355.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.203
14.400
0.012
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15356.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy