https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 32

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15157.

Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1920. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1920, Tisza Testvérek, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+384 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
15158.

Az 1920. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1920, Tisza Testvérek, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+384 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1946. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1946, Athenaeum, XI+98 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás beírással, névbejegyzéssel, Magyar Belügyminiszter bebélyegzéssel.
15159.

Az 1946. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1946, Athenaeum, XI+98 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás beírással, névbejegyzéssel, Magyar Belügyminiszter bebélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Belügyi közlöny. 1897. Szerk.: Dr. Némethy Károly. II. évfolyam. Kiadja Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1897, Légrády, XXXVI+576 p. Korabeli félbőr-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Benne 1896-ra, a Millennium évére, vonatkozó rendeletekkel is.
15160.

Belügyi közlöny. 1897. Szerk.: Dr. Némethy Károly. II. évfolyam. Kiadja Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1897, Légrády, XXXVI+576 p. Korabeli félbőr-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Benne 1896-ra, a Millennium évére, vonatkozó rendeletekkel is.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15161.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15162.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Bp., 1914, Grill. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15163.

Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Bp., 1914, Grill. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Rácz György: A nemzetek szövetségének büntetőjogi érdekű tevékenysége és feladatai. Pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Nemzetközi Jogi Intézetének Kiadványai 20. Bp.,1933, Grill Károly, 102+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító sérült, leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító szakadozott, a gerinc hiányos, de belül jó állapotban, intézményi bélyegzővel, felvágatlan lapokkal.
15164.

Dr. Rácz György: A nemzetek szövetségének büntetőjogi érdekű tevékenysége és feladatai. Pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Nemzetközi Jogi Intézetének Kiadványai 20. Bp.,1933, Grill Károly, 102+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító sérült, leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító szakadozott, a gerinc hiányos, de belül jó állapotban, intézményi bélyegzővel, felvágatlan lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Az 1871. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1908, Toldy Lajos, Könyvnyomda Rt. Átkötött kissé foltos félvászon-kötés. A M. Kir. Belügyminister és M. Kir. Követség Olaszországban Róma bélyegzéssel.
15165.

Az 1871. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1908, Toldy Lajos, Könyvnyomda Rt. Átkötött kissé foltos félvászon-kötés. A M. Kir. Belügyminister és M. Kir. Követség Olaszországban Róma bélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1936. évi törvények gyűjteménye.+ Az 1937. évi törvények gyűjteménye. (Egybekötve.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1940, Kókai Lajos, Stádium Sajtóvállalat Rt.,XXXII+717+XXIV+390 p. Második hivatalos kiadás. Átkötött félvászon-kötés. M. Kir. Belügyminister bélyegzéssel.
15166.

Az 1936. évi törvények gyűjteménye.+ Az 1937. évi törvények gyűjteménye. (Egybekötve.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1940, Kókai Lajos, Stádium Sajtóvállalat Rt.,XXXII+717+XXIV+390 p. Második hivatalos kiadás. Átkötött félvászon-kötés. M. Kir. Belügyminister bélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1886. évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel és magyarázatokkal. A Magyar Igazságügy kiadása. Bp.,1887, Singer és Wolfner, 373+2 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, 211-220 oldalak között a lapok hiányosak, a 221/222 oldal hiányzik, a tartalomjegyzéknél a lapok foltosak.
15167.

Az 1886. évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel és magyarázatokkal. A Magyar Igazságügy kiadása. Bp.,1887, Singer és Wolfner, 373+2 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, 211-220 oldalak között a lapok hiányosak, a 221/222 oldal hiányzik, a tartalomjegyzéknél a lapok foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
dr, Halász János: A rehabilitáció. Az 1940. XXXVII. törvénycikk. Bp., 1940. Jogi szemle. 60p.
15168.

dr, Halász János: A rehabilitáció. Az 1940. XXXVII. törvénycikk. Bp., 1940. Jogi szemle. 60p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz