Dr. Joó Gyula: A magyar törvény fogalma és jogi természete. Jogtörténeti és összehasonlító alapon. Második részlet. Kecskemét, 1910, Sziládi László Könyvnyomdája, 293-330+1p. Papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, foltos, széteső állapotban, ceruzás aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
Radovics György-Vajay Szabolcs-Mester Miklós: Egy elfelejtett egyetemi fegyelmi csomó. (Perczel Sándor, Sommsich Pál és társainak ügye 1826-27.) Angyal Szeminárium kiadványai 47. szám. Bp., 1942, Szerzői kiadás,(Dunántúl Pécs Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., Pécs), 50+1 p. Papírkötés, intézményi bélyegzővel, széteső állapotban, az elülső borítója leszakadt, a hátsó borítója hiányzik, a kötése a 16-17 oldalnál szétvált.
Papp László: Kiskunhalas népi jogélete. Magyar Táj- és Népismeret könyvtára 2. Bp., 1941, Országos Táj- és Népkutató Intézet, 71 p. Papírkötés, széteső állapotban, intézményi bélyegzővel.
Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1879-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1879, M. Kir. Belügyminisztérium, Légrády Testvérek bizománya. Első kiadás, IV+761 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az 1. oldalon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1882-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1882, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., 634+VI p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a 121. oldal javított. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., VII+437 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás aláhúzásokkal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1888-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1888, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIV+845 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé megnyomódott elülső borítóval, javított kötéssel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.