Az 1897-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1897, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., IV+390 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
dr. Vadász Lajos: Magánjogunk zsebkönyve. I.-II. kötetek. Teljes!. Bp., 1933-34, Szerzői kiadás. Ábrahám és Sugár, Bagó M. fia és utóda könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, az első kötet fűzése sérült, Ajándékozási bejegyzéssel. 682p. Ritka, árverésen még nem szerepelt mű!
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
Vladár Gábor dr. (szerk.): Magyarország hatályos törvényei kiegészitve a törvényeket módosító jogszabályokkal. III. kötet 1885-1895. Budapest, 1944, Grill Károly. Kiadói félvászon kötésben.
Magyar Rendeletek Tára, 16 kötet (1868,1878,1879, 1880 II., 1881 I-II.. 1882 I-II, 1883 II., 1885 II., 1887 I., 1888 I-II.,1889 II., 1901, 1903 I-K), Budapest, 1884-1903, Magyar Királyi Belügyminisztérium. Kiadói félvászon. Intézményi bélyegzőkkel. Változó állapotban.
Sebess Dénes, Börcsök Andor: Magyarországi birtokrendezés. Bp., 1909, Pesti Könyvnyomda Rt, 8+550 p. Átkötött félvászon kötés, a címoldal hiányzik, az első 8 oldal üres, az elsőre ceruzával beírták a címet, és a szerzők neveit, de a könyv teljes, és mindezek ellenére jó állapotú.