https://darabanth.com/

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 36

Benkő István: Magyar Ügetőversenykönyv. Bp., 1942. Megviselt papírkötésben.
15121.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.102
7.200
0.006
BTC
Eladási ár:
2 200 Ft
Kártyajátékok könyve. Szerk.: Parlaghy Kálmán. Bp., [1889], Lampel Robert. Kissé kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15122.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.203
14.400
0.012
BTC
Eladási ár:
3 600 Ft
Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina dAmpezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15123.

Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina d'Ampezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.780
8.000
0.007
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 2. füzet: Szabadgyakorlatok. Bp., 1926, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15124.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 3. füzet: Atlétika. Bp., 1926, Stádium, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15125.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.424
6.400
0.005
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 4. füzet: Szergyarkolatok. Bp., 1926, Stádium, 76 p. Kiadói papírkötés, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
Eladási ár:
1 000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy