Könyvek: Technika

Tételek száma: 35

Berget, Alfonz: Léghajózás és repülés. Bp., 1911, Természettudományi Társulat. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban. /  In a bit worn out ornated cloth binding, in good condition.
15534.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jalsoviczky Géza: A papirosgyártás és a hozzávaló gépek. Bp., 1909, Pátira. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15535.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Finkey József: Az ásványszenek brikettezése. Sopron, 1930, Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat. Kiadja a M. Kir. Bányamérnöki és Erdőmérnöki Főiskola Könykiadó Alapja. Korabeli félvászon-kötés.
15536.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Öveges József: A fegyverek fizikája. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé viseltes, szakadozott, de belül jó állapotban.
15537.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15538.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15539.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hevesy Iván: A nagyítás technikája és művészete kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. HAFA Könyvtár 58-62. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírborítóban, kis szakadással a gerincen, de egyébként jó állapotban.
15541.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borsi Jenőné, Petróczy Györgyné: Gépjármű-villamossági műszerész szakrajz II-III. Bp.,1993, Műszaki. Kiadói papírkötés.
15542.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15543.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15544.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Horváth Árpád: Camera obscura. A fényképezés és a film története. Bp., 1965, Táncsics Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft