https://darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 29

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.
15479.
 

Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.780
EUR
,
8.000
USD
,
0.007
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Czeizel Endre: Tudósok, gének, tanulságok. A magyar természettudós géniuszok családfaelemzése. Bp.,2006, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15480.
 

Dr. Czeizel Endre: Tudósok, gének, tanulságok. A magyar természettudós géniuszok családfaelemzése. Bp.,2006, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.492
EUR
,
11.200
USD
,
0.009
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
A természettan dióhéjban.Táblázatokkal, és képletgyűjteménnyel ellátva, érettségi, tanítóképesítő és egyéb vizsgálatra készülők számára. Összeállította: B. Besskó Jenő. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh), 124+1p.+ 3 kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15481.
 

A természettan dióhéjban.Táblázatokkal, és képletgyűjteménnyel ellátva, érettségi, tanítóképesítő és egyéb vizsgálatra készülők számára. Összeállította: B. Besskó Jenő. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh), 124+1p.+ 3 kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
EUR
,
12.000
USD
,
0.010
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15482.
 

Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.847
EUR
,
12.800
USD
,
0.011
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15483.
 

Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
EUR
,
32.000
USD
,
0.027
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p.+ 5 tábla színes melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopással a gerinc alján. Gottermayer-kötés.
15484.
 

Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p.+ 5 tábla színes melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopással a gerinc alján. Gottermayer-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.593
EUR
,
18.400
USD
,
0.015
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás

Árverési szűrés

Aktuális híreink


Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés