Könyvek: Történelem

Tételek száma: 127

Magyar Történeti Életrajzok. Szádeczky Lajos: Kovacsóczy Farkas 1576-1594. Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Szilágyi Sándor: II. Rákóczi György 1621-1660. Bp., 1891, Magyar Történelmi Társulat, 140 p.+8 t.+332 p.+19 t.+212 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal, gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, kopottas, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, festett lapélekkel.
15261.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
15262.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Björn Runberg: Az elfeledett hős Valdemar Langlet. Bp.,2007, Adoc-Semic Kft. Fordította Róna Annamária. Kiadói papírborítóban.
15263.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Shvoy Kálmán titkos naplója és emlékirata 1918-1945. Sajtó alá rendezte, a bevezető szöveget írta, magyarázó jegyzetekkel ellátta Perneki Mihály. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, enyhén kopott állapotban.
15264.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gergely Jenő: Eucharisztikus világkongresszus Budapesten. 1938. Népszerű történelem. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 6 db Stefan Niemayer: Heydrich a hóhér. Bp.,2000, Anno. Kiadói papírkötés. H.S. Commager: A második világháború története. Fordította Máthé Elek. Bp.,1995, Holnap. Kiadói papírkötés. Anatolij Kuzmicsov: Márciusi szél. Fordította Pető Miklós. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rózsa László: Fegyvergyártók. (A tőkés hadiipar hatalma.) Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói papírkötés.  Dr. Ádám Sándor: Magyarok pusztulása. Bp.,1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
15266.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékénységének története. Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
15268.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15271.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15272.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft