Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 121

Várkerület. Korrajzok az elmúlt évszázadokból. Szerk.: Halabuk József. Bp., 1969, KGMTI offset nyomdája, 1 t.+301 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban. A kötet szerzői Dr. Andriska József, Dr. Cenner Mihály, Czagány István, Dr. Földmár György, Gundel Imre, Halabuk József, Móra Gábor, Dr. Papp Ferenc, Szablyár Ferenc.
15012.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Sisa Béla: Békés megye műemlékei I-II. kötet. Békéscsaba, 1981, Békés megyei Tanács V. B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, a II. kötet papírborítója kissé hiányos, de egyébként jó állapotban.
15013.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mihályi Ernő: A középkor műemlékei Sopronban. Sopron, 1914, Röttig Gusztáv. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.; Mihályi Ernő: Sopron renaissance- és barok-stílusban épület házai. Sopron, 1915, szerzői. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15014.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hevesvármegyei ismertető és adattár. Szerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1936, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15015.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Adalékok a Víziváros történetéhez II. kötet. Szerk.: Mészáros György, Mészárosné Herczog Magdolna. Bp., 1991, Budapesti Városvédő Egyesület. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15016.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ugró Gyula: Újpest 1831-1930. Bp., 1932, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15017.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Gombos János: Az újratelepült Tótkomlós első fél évszázada. Tótkomlós, 1987, Tótkomlós Nagyközségi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sólymos Szilveszter OSB: Pannonhalma település élete egy közel kétszáz éves napló tükrében. Helyzetkép Barbély Asztrik győrszentmártoni plébános 1831-1838 közötti naplója alapján. Pannonhalma, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15019.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas-, és Fémművek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
15020.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15021.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sárréti Írások. Néprajzi és helytörténeti antológia. Szerk.: Miklya Jenő. Szeghalom, 1965, Szeghalom Község Tanácsa. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
15022.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Salgótarján története. Szerk.: Szabó Béla. Salgótarján, 1972, Salgótarjáni Városi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példányban.
15023.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft