Az egri vár híradója 24-25. szám. Szerk.: Fodor László. Eger,1992-1993, Eger Vára Baráti Köre. Kiadói papírkötés. Benne: Sugár István: Az egri török vilájet várai első és második közleményével.
Budapest történetének bibliográfiája I. kötet: Általános rész - a legrégibb időktől 1686-ig. Szerk.: Dr Zoltán József, Dr. Breza László. Bp.,1967, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval, intézményi bélyegzővel.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Balassagyarmat története 896-1962. Balogh Sándor, J. Halász Margit. Balassagyarmat, 1977, Balassagyarmat Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
Dr. F. Förster: Touristenführer in Wien's Umgebungen. Wien, 1871, Beck'sche Universitäts-Buchhandlung (Alfred Hölder), 110 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos-kopottas borítóval, foltos lapokkal, térkép nélkül, német nyelven./ Half-linen-binding, with worn and spotty cover, with spotty pages, without map, in German language.
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1900, Karl Baedeker, XLVI+404 p. 15. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, az egyik kihajtható térkép kijár, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in German language, one map is coming out, in good condition. 15th Edition.
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított, kissé kopottas gerinccel,festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal.) A bővezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VIII. Bp., 1975, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.