15002.
304. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Neuer Mitteleuropäischer Fremdenführer Handbuich für Reisende durch Deutschland, Östereich-Ungarn, Ober-Italien inkl. Rom und Neapel, die Riviera (mit Ausflug nach Paris), Belgien und Holland. XXIV. Jahrgang. Ausgabe Nr. 282. Bp., 1905, Rudolf E. Kostelezky, 1+2+578+74+L p. Kiadói vörös egészvászon-kötés, a hátsó borítón hotel reklámmal, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, a címoldal és az azt követő lap kijár, 332 oldal szakadt, rajta korabeli javítással, számos térképpel, hátul regiszterrel, rengeteg korabeli hotel reklámmal, német nyelven./ Neuer Mitteleuropäischer Fremdenführer Handbuich für Reisende durch Deutschland, Östereich-Ungarn, Ober-Italien inkl. Rom und Neapel, die Riviera (mit Ausflug nach Paris), Belgien und Holland. XXIV. Jahrgang. Ausgabe Nr. 282. Bp., 1905, Rudolf E. Kostelezky, 1+2+578+74+L p. Linen-binding, with worn and spotty cover, with a damaged binding, the front and the next pages are coming out, the 332 page is raunchy, with contemporary reaparing, with a lot of maps, with register on the back, with many hotel advertisment, in German language.