https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 40

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
15599.

Dr. Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Mihályfi Ákos beszédei I-II. Az ünnepnapok és egyházi beszédek tetemesen bővített új kiadása. I. kötet: Egyházi beszédek. II. kötet: Társadalmi beszédek. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
15600.

Mihályfi Ákos beszédei I-II. Az ünnepnapok és egyházi beszédek tetemesen bővített új kiadása. I. kötet: Egyházi beszédek. II. kötet: Társadalmi beszédek. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
15601.

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái. 1., 4-8., 10-16. köt., összesen 13 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
15602.

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái. 1., 4-8., 10-16. köt., összesen 13 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
6
Tóth Tihamér összegyűjtött munkái. 1-2., 6-9., 11., 13., 18., 20. köt., összesen 10 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Kopott vászonkötésben.
15603.

Tóth Tihamér összegyűjtött munkái. 1-2., 6-9., 11., 13., 18., 20. köt., összesen 10 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Kopott vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó Imre: Ismerd meg magad. A Budapest-Fasori templomban 1931. szept. 20-tól nov. 1-ig elhangzott 14 beszéd és szabadelőadás.+ Mi Atyánk. Tiz meditáció. Bp., 1926-1931, Szerzői kiadás-Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt, 160+79 p. Átkötött félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
15604.

Szabó Imre: Ismerd meg magad. A Budapest-Fasori templomban 1931. szept. 20-tól nov. 1-ig elhangzott 14 beszéd és szabadelőadás.+ Mi Atyánk. Tiz meditáció. Bp., 1926-1931, Szerzői kiadás-Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt, 160+79 p. Átkötött félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Prohászka Ottokár: Iránytű. Sajtó alá rendezte: Schütz Antal.Magyar Könyvgyűjtők 1940 Bp., 1940, Szent István-Társulat.
15605.

Prohászka Ottokár: Iránytű. Sajtó alá rendezte: Schütz Antal."Magyar Könyvgyűjtők 1940" Bp., 1940, Szent István-Társulat.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Komjáthy Aladár: A kitántorgott egyház. Bp., 1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15606.

Komjáthy Aladár: A kitántorgott egyház. Bp., 1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Kovács J. Elek: Kaszap István segíts! Budapest, é. n. Közérdekű K. V. kiadása, Átkötött, egészvászon kötésben.
15607.

Kovács J. Elek: Kaszap István segíts! Budapest, é. n. Közérdekű K. V. kiadása, Átkötött, egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. h.n.,é.n.,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15608.

Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. h.n.,é.n.,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db könyv Mindszenty Józsefről: Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.  Csonka Emil: A száműzött bíboros. Szekszárd, 1993, Babits. Kiadói papírkötés.
15609.

2 db könyv Mindszenty Józsefről: Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. Csonka Emil: A száműzött bíboros. Szekszárd, 1993, Babits. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.
15610.

Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz