Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 48

~1920-1930. Mindent a faluért - Ejje zománcozott gomblyuk jelvény (13x19mm) T:2 zománchiba
31200.

~1920-1930. "Mindent a faluért - Ejje" zománcozott gomblyuk jelvény (13x19mm) T:2 zománchiba

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1929. Csongrád vármegye 1929 évi Tennisz Bajnoksága -Női egyes aranyozott Ag jelvény. Szign.: (~10g/0.800/30,5mm) T:2 kopott aranyozás
31201.

1929. "Csongrád vármegye 1929 évi Tennisz Bajnoksága -Női egyes" aranyozott Ag jelvény. Szign.: (~10g/0.800/30,5mm) T:2 kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző (21x23mm) T:2
31202.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző (21x23mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1933. A Tiszai Ág. Hitv. Ev. Egyházkerület Jogakadémiája - Miskolc / 1933. V. 25. II. ezüstözött Br díjérem füllel. Szign.: Szabó J. (40mm) T:2,2- ezüstözés kopott
31203.

~1933. "A Tiszai Ág. Hitv. Ev. Egyházkerület Jogakadémiája - Miskolc / 1933. V. 25. II." ezüstözött Br díjérem füllel. Szign.: Szabó J. (40mm) T:2,2- ezüstözés kopott

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1949. Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata zománcozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, sérült tokban T:1-,2 / Hungary 1949. Sports Merit Medal of the Hungarian Peoples Republic, Bronze Grade enamelled Br decoration with original ribbon and thin ribbon, in damaged case C:AU,XF NMK 508.
31204.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1950-1989. Kis zacskónyi kitüntetés, emlékérem és hozzájuk kapcsolódó okirat tétel, közte 1959. Tanácsköztársasági Emlékérem eredeti szalagon T:vegyes
31205.

~1950-1989. Kis zacskónyi kitüntetés, emlékérem és hozzájuk kapcsolódó okirat tétel, közte 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" eredeti szalagon T:vegyes

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1951. Anyasági Érdemérem III. fokozata ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, sérült adományozói tokban T:2 Hungary 1951. Maternity Merits Medal 3rd Class silver plated metal medal with ribbon in damaged original case C:XF
31206.

1951. "Anyasági Érdemérem III. fokozata" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, sérült adományozói tokban T:2 Hungary 1951. "Maternity Merits Medal 3rd Class" silver plated metal medal with ribbon in damaged original case C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1954. Munka Érdemérem ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, Rákos-címeres tokban T:2 NMK: 606.
31207.

1954. "Munka Érdemérem" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, Rákos-címeres tokban T:2 NMK: 606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956. Szakma Kiváló Dolgozója zománcozott fém kitüntetés, Rákosi-címeres eredeti tokban, viselésre jogosító igazolvánnyal + ~1950. Kiváló műszaki dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés dísztokban, miniatűrrel T:2
31208.

1956. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés, Rákosi-címeres eredeti tokban, viselésre jogosító igazolvánnyal + ~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés dísztokban, miniatűrrel T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
~1960-1970. Szocialista Brigád (12x) arany, ezüst és bronz fokozatok, miniatűrrek együtt, tokban + Kiváló Dolgozó (7x) mindegyik tokban, miniatűrrel, 2db igazolvánnyal T:1-,2
31209.

~1960-1970. "Szocialista Brigád" (12x) arany, ezüst és bronz fokozatok, miniatűrrek együtt, tokban + "Kiváló Dolgozó" (7x) mindegyik tokban, miniatűrrel, 2db igazolvánnyal T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1960-1970. 6db-os úttörő és kisdobos jelvény és kitűző tétel, közte Kiváló Kisdobos Munkáért, Úttörő Gárda Egészségőr T:1-,2
31210.

~1960-1970. 6db-os úttörő és kisdobos jelvény és kitűző tétel, közte "Kiváló Kisdobos Munkáért", "Úttörő Gárda Egészségőr" T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1960-1980. Földvári Mihály Általános Gimnázium Tolna zománcozott jelvény (23mm) T:2
31211.

~1960-1980. "Földvári Mihály Általános Gimnázium Tolna" zománcozott jelvény (23mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft