NSZK 1972. "Olimpiai Játékok München" jelzett Ag emlékérem pár (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) T:1-(PP)
FRG 1972. "Olympic Games München" marked Ag commemorative medallion pair (14,89g/24,38g/1.000/32mm/40mm) C:AU(PP)
Németország 2009. "Az Európai Gazdasági Tanács tagja - 1949 október 31." Bi-metál emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:1-,2
Germany 2009. "Mitglied im Europaischen Wirtschaftsrat - 31. Oktober 1949" Bi-Metallic commemrative medal with certificate (40mm) C:AU,XF
Németország 2011. "Wolfgang Amadeus Mozart / Wiener Klassik" aranyozott Cu emlékérem, német nelyvű tanúsítvánnyal (70mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc
Germany 2011. "Wolfgang Amadeus Mozart / Wiener Klassik" gold plated Cu commemorative medal with German language certificate (70mm) C:PP fingreprints, slightly scratched
Olaszország DN "Madonna" Cu emlékplakett, hátodalán akasztóval (~100mm) T:2
Italy ND "Madonna" Cu commemorative plaque, with hanger on backside (~100mm) C:XF