Uganda 2006. 2000Sh Ag "A labdarúgás halhatatlanjainak csarnoka - Franciaország 2000-es évek / Zinedine Zidane" T:PP fo. Uganda 2006. 2000 Shillings Ag "Hall of Fame of football - France 2000s / Zinedine Zidane" C:PP spotted
Uganda 2006. 2000Sh Ag "A labdarúgás halhatatlanjainak csarnoka - Olaszország 2000-es évek / Francesco Totti" T:PP Uganda 2006. 2000 Shillings Ag "Hall of Fame of football - Italy 2000s/Francesco Totti" C:PP
Uganda 2006. 2000Sh Ag "A labdarúgás halhatatlanjainak csarnoka - Olaszország 2000-es évek / Paolo Maldini" T:PP Uganda 2006. 2000 Shillings Ag "Hall of Fame of football - Italy 2000s / Paolo Maldini" C:PP
2012. "Wall Street Befektetési gyűjtemény" 7db-os aranyozott és platinázott Ag gyűjtemény üveglapok között, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti díszdobozban, benne Amerikai Egyesült Államok 2012. 1$ Ag "Amerikai Sas" (1oz/0.999) + Ausztrália 2012. 1$ Ag "Kookaburra" (1oz/0.999) + Ausztria 2012. 1,5E Ag "Bécsi Filharmonikusok" (1oz/0.999) + Gabon 2012. 1000Fr Ag (1oz/0.999) + Kanada 2012. 5$ Ag (1...
Vegyes: Ausztria 1914. 1K Ag "Ferenc József" + Magyarország 1926. 1P Ag T:2,3 Mixed: Austria 1914. 1 Corona Ag "Franz Joseph" + Hungary 1926. 1 Pengő Ag C:XF,F
Vegyes: Ausztria 1759. 1pf Cu "Mária Terézia" + Olasz Államok / Gorizia 1799S 2s Cu T:2,2- Mixed: Austria 1759. 1 Pfennig Cu "Maria Theresia" + Italian States / Gorizia 1799S 2 Soldo Cu C:XF,VF
Vegyes: Ausztria 1821B 3kr Ag + 1849A 6kr Ag + Lengyel Királyság 1622. Poltorak Ag "III. Zsigmond" (1,08g) T:2-,3 Mixed: Austria 1821B 3 Kreuzer Ag + 1849A 6 Kreuzer Ag + Poland 1622. Poltorak Ag "Sigismund III" (1,08g) C:VF,F
Vegyes: Bulgária 1881. 10s Br + Románia 1938. 50L Ni + 1942. 200L Ag T:2,2- Mixed: Bulgaria 1881. 10 Stotinki Br + Romania 1938. 50 Lei Ni + 1942. 200 Lei Ag C:XF,VF
3db-os vegyes sérült külföldi ezüstpénz tétel, közte Osztrák Németalföld 1788B 1/4 Tallér Ag "II. József" füllel T:3,3- 3pcs of various damaged silver coins, including Austrian Netherlands 1788B 1/4 Thaler Ag "Joseph II" with ear C:F,VG
10db-os vegyes külföldi fémpénz tétel, érdekesebb darabokkal, közte Ausztria 1859A 1kr Cu; Olaszország 1921. 50c Ni; Románia 1947. 10.000L sárgaréz T:2,2- 10pcs of various metal coins with some interesting pieces, including Austria 1859A 1 Kreuzer Cu; Italy 1921. 50 Centesimi Ni; Romania 1947. 10.000 Lei brass C:XF,VF