13499.
305. Lezárult gyorsárverés
Plakát
8 500 Ft
22,02 EUR, 24,29 USD
cca 1920 Szabó Ferenc-féle szegedi szalámi reklám plakát, karton, jelzett (Bartos), litográfia, szakadt, sérült állapotban, 31,5x47 cm