16483.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Kozma Andor: SzatÃrák. Bp., 1898, Athenaeum, 4+238 p. Egyetlen kiadás. Kiadói, festett, dÃszes, aranyozott dombornyomásos, Gottermayer egészvászon dÃszkötésben, kissé foltos, kissé kopottas borÃtóval, körül festett lapszélekkel, Sinkó Ferenc (1912-1990) Ãró ex libris-szével.