Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, kissé kopottas borítókkal, néhol kissé laza fűzéssel, a 2 és 3. kötet borítója sérült, a 12. kötet védő-, és előzéklapja kijár. A 24 kötetes lexikon 12 kötetbe kötve.
Parsifal or the Legend of the Holy Grail. Retold from Ancient Sources with Acknowledgment to the Parsifal of Richard Wagner by T.W. Rolleston. Presented by Willy Pogany London, 1912, Harrap. Finely illustrated throughout in color and with 16 tipped-in color plates within decorative borders, numerous full-page illustrations, each text leaf with elaborate pictorial borders, the text in calligraphy. Gray cloth-bound, decorated in gilt on the spine, and gilt and color on the upper board. Decorated endpapers. Light wear to the edges and spine tips. First edition in very fine condition.
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, és kissé laza kötéssel.
Dr. H Wichelhaus: Sulfurieren, alkalischmelze der sulfosäuren, esterifizieren. Leipzig, 1911, Otto Spamer. Kiadói egészvászon-kötésben, számos ábrával.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza fűzéssel.
Vegyes könyv tétel, összesen 4 db: Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Tóth Ede válogatott munkái, Herczeg Ferenc: A Lánszky-motor, Magyar írómesterek: Tanulmányok írták a Petőfi Társaság tagjai.