Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
Varga Ferenc: Tiz eve iro, harminc éves iro keziratai edesanyjatol tanult nyelven. h.n, 1962, k.n., XV+95 p. Papírkötés. Készült 250 példányban. Ez a "J". példány. A szerző aláírásával, az ajánlásnál a szerző által kézzel átírt oldallal.
Radnay Erna: A nagyvilág küszöbén. Bizalmas tanácsok a jó modorról urileányok részére. Második, javított kiadás. Bp., 1907, Budapesti Bazár, 128 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Böngérfi János: Egy rét virágainak és egy jegenyének regéi. Költői elbeszélés. Xantus Sándor művészi tollrajzaival. Bp., 1941, Scholtz Testvérek. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Radnóti, Miklós: Strmom Stazom. Fordította Danilo Kis. Újvidék, 1961, Novi Sad. Kiadói egészvászon-kötés, magyar-szerb kétnyelvű kiadás./
Linen-binding, in Hungarian and Serbian languages.
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Arany János kisebb költeményei. Bp., 1900, Ráth Mór, IV+415 p. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, a borítója kopottas, az előzéklap és a II. oldal között a lapok részben kijárnak a címoldal hiányos.