Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition
Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
Vörösmarty Mihály összes munkái. Szerk.: Gyulai Pál. 4. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
(Tildy Zoltán): Árva Péter bosszúja. Bp., é.n., Slyvester Rt., 55 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal. Tildy Zoltán (1889-1961) református lelkész, Slyvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. alapító tulajdonosának, későbbi miniszterelnök, majd köztársasági elnöknek a kisregénye.
Krausz Tivadar: Hazakutatás. avagy "Krausz elvtárs mi van a fiókban?" 1980-1990. Budapest, 1991, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.