Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet:
Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés.
Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak.
A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak.
A Kátsa. A címképnél az oldal javított.
Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresztés.
Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Harmadik eresztés.
Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Gyulai Pál: Emlékbeszédek. Budapest, 1879, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés. A címlapon, és az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval.
Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.